ארגזי הפירות החדשניים: יותר תכולה בפחות כסף

15 נוב 2020
‎⁨ארגזי קרטון חדשים ‎⁨ארגזי קרטון חדשים צילום יחצ⁩

בתי אריזה רבים היו שמחים למקסם את נפח התכולה של ארגזי הקרטון בהם מייצאים את הפרי, תוך שימוש בכמה שפחות אריזות. פיתוח של יצרנית הקרטון 'קרגל' בשיתוף תאגיד 'צמח אבוקדו' מביא איתו משב רוח חדש ומרענן עם שיווקן של אריזות קרטון חדשות, בניסיון להתאים את המוצר לצרכים והרצונות של כל המעורבים בתהליך הייצור - החל מהחקלאים שבשטח, כלה באורזים עצמם ועד למשווקים.

הארגזים נכנסו לשימוש לפני כשלוש שנים בבית האריזה, ומאז פעל הצוות המשותף לאיתור אתגרים ותקלות ויזם שיפורים ומיטוב. שיתוף הפעולה הסתיים בהצלחה עם השקתו של ארגז חדש לנשיאת פירות בעל יתרונות של חוזק והגדלת נפחו הפנימי. החידוש בארגזי הקרטון התחיל בשינוי המבנה הפנימי, מה שתרם להוזלה משמעותית במחיר הקרטון והגדיל את כוח ההעמסה ב-25%, והמשיך בהנמכת גובהו של הקרטון אשר מאפשרת הכנסה של כמות גדולה יותר בכל משטח, מה שמוזיל משמעותית את עלויות המשלוח לחו"ל. באריזה אוטומטית יתרון השינוי במבנה בולט אפילו יותר, שכן בשיטה זו הפרי נכנס בקלות יותר ואינו חוטף פגיעה מהדפנות.

אבי אייזנברג, מנכ"ל 'צמח אבוקדו': "כתאגיד המייצא למספר רב של מדינות בעולם פרי מקומי, ישראלי ואיכותי אנו מחויבים לסטנדרטים ותקני איכות בינלאומיים. מלבד זאת, אנו מציבים לעצמנו מדי שנה כמטרה לעבוד בשיפור מתמיד, ואני שמח שהצלחנו להביא בשורה משמעותית לתחום ייצוא הפירות. אין לי ספק ששיתוף הפעולה עם חברת 'קרגל' יוביל בתי אריזה אחרים בישראל לאמץ את הפיתוח החדש".

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

זוהר טבנקין 0587824237