מחזור נוסף של 79 סטודנטים לחקלאות מתאילנד הגיע ללימודים במרכז ההשתלמויות הבינלאומי AICAT בערבה התיכונה

הסטודנטים לחקלאות מתאילנד בשדה התעופה בדרכם לישראל הסטודנטים לחקלאות מתאילנד בשדה התעופה בדרכם לישראל

מחזור נוסף של 79 סטודנטים לחקלאות מתאילנד, הגיע ללימודים במרכז ההשתלמויות הבינלאומי AICAT בערבה התיכונה ויחליפו את המחזור הקודם של 54 הסטודנטים שישובו לבתיהם בתאילנד. מאחר ותאילנד נחשבת מדינה "ירוקה", הסטודנטים יגיעו הישר לערבה התיכונה, ללא צורך בבידוד ויחלו בלימודיהם לאחר חג הסוכות.

כזכור בשבוע שעבר הגיעו גם 240 סטודנטים לחקלאות מויטנאם, הסטודנטים ללימודי חקלאות מויטנאם עשו היסטוריה אווירית, מאחר וזו הייתה הטיסה הראשונה מויטנאם שנחתה בישראל! 

בטיסה חזרה לויטנאם היו 135 סטודנטים לחקלאות ש"נתקעו" בישראל תקופה נוספת עקב הסגר, וכעת שבו למולדתם.

שחרורם של הסטודנטים התאפשר בסיוע משרד החוץ, משרדי החקלאות בויטנאם ותאילנד, שגרירויות ישראל בויטנאם ותאילנד, שגרירות המדינות בישראל וחברת אולקו OLECO.

חני ארנון, מנהלת המרכז הבינלאומי  AICATבערבה התיכונה מודה על היוזמה והסיוע של כל הגורמים בתאילנד, ויטנאם, וכן משרדי הממשלה ושגרירויות המדינות בישראל על מנת להשיב את הסטודנטים לביתם ומולדתם ולהביא ארצה מחזור נוסף של סטודנטים לחקלאות מתקדמת בערבה. "מאוד מרגשת העזרה והמחווה לסייע לנו בהחזרת הסטודנטים שלא יכלו לחזור למדינתם ימים רבים ונאלצו להישאר בישראל, למרות שאנו שמחנו שנשארו ובילינו איתם עוד וגם המשכנו ללמד בהתאם להנחיות. לצערנו, עקב המצב גם לא יכולנו לקיים טקסי סיום חגיגיים כמו תמיד ואנו מאחלים להם את כל הטוב בעתיד במדינתם" אומרת ארנון.

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

זוהר טבנקין 0587824237