ביקור משלחת האיחוד החקלאי בבית הנשיא לרגל מלאות 85 שנה לתנועה ולקראת הועידה ה- 15 של התנועה

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

משלחת של תנועת כפרי האיחוד החקלאי התקבלה על ידי נשיא המדינה לכבוד מלאות 85 לתנועה ולקראת הועידה ה 15 של התנועה שעומדת בסימן המרחב הכפרי כמרחב רב תפקודי.   

הנשיא ריבלין, המוכר באהבתו והערכתו את ההתיישבות והחקלאות, אירח את המשלחת ברוחב לב, הביע את הערכתו לפועלה של התנועה לקידום ההתיישבות והחקלאות בארץ.

ד״ר מוטי דלג'ו, יו"ר התנועה וראש המועצה האיזורית דרום השרון, הודה לכבוד הנשיא על קבלת הפנים החמה ועל התשבוחות שהרעיף על התנועה תוך שציין שבית הנשיא הוא גורם חשוב ומרכזי בלכידותו של העם, דבר שאינו מובן מאליו בימים אלה.

עו"ד דודו קוכמן מזכ"ל האיחוד החקלאי הודה לנשיא על עמדתו הערכית התומכת בחקלאות ובהתיישבות ועל אמירתו לפיה החקלאות אינה רק מקור פרנסה אלא גם ערך עליו יש לשמור. והוסיף שהחקלאות הישראלית אמנם מפוארת אך מצב החקלאים נמצא במצב בכי רע בשל היעדר יכולתם להתפרנס,  דבר שמביא לצמצום דרמטי של מספר החקלאים ומסכן את  עתידה של החקלאות בארץ.

ירון סולומון מהמחלקה להתיישבות  ציין כי תנועת האיחוד החקלאי שותפה יחד עם בוגרי תנועת הנוער והחטיבה להתיישבות בתכנון והקמת אזורי התיישבות חדשים ברחבי הארץ. וכן בירך על דברי הנשיא שציין  כי החקלאות חשובה למדינה, בין השאר, מכיוון שקיומה שומר על כולנו.

לבסוף, הודה רון זלדמן, מזכ"ל תנועת הנוער של האיחוד החקלאי,  לנשיא על התערבותו המבורכת לקבלת תקציב לגרעיני שנת השירות לחניכי תנועת הנוער של האיחוד החקלאי. לדבריו, ללא התקציב לא ניתן היה לקיים את המפעל החשוב לחברה הישראלית.

במסגרת הביקור העניקו שני בני נוער לנשיא את ספר תנועת הנוער של האיחוד החקלאי ומגן הוקרה כאות לפועלו של הנשיא לקידום פיתוח ההתיישבות והחקלאות.

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

זוהר טבנקין 0587824237